Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Jedným z hlavných cieľov každej úspešnej firmy je mať najlepších a dlhodobo motivovaných zamestnancov. Okrem mzdy a štandardného systému odmeňovania, predstavuje nepeňažný systém zamestnaneckých výhod a benefitov dôležitú súčasť motivačnej politiky zamestnávateľa, ktorým sa odlíši od konkurencie, priláka k sebe a udrží si tých najlepších zamestnancov.

Potrebu zabezpečiť súlad medzi prácou a súkromným životom – voľným časom, takzv. “work and life balance“ si uvedomuje čoraz viac firiem. Investície vo forme príspevku do oblasti relaxu, aktívneho oddychu, zdravého životného štýlu, kultúry, zdravia a vzdelávania sa Vám oplatia a v súčasnosti už predstavujú štandard motivácie zamestnancov.

OFFKARTA - relaxačná poukážka

Predstavuje pohodlné riešenie pre správu prostriedkov sociálneho fondu a realizáciu sociálnej politiky zamestnávateľa.

relaxačná poukážka

Objednať si Dozvedieť sa viac

 

OFFKARTA - darčeková a relaxačná poukážka

Predstavuje ideálne a univerzálne riešenie, ktoré rešpektuje individuálne potreby a očkávania obdarovanéj osoby.

Darčeková a relaxačná poukážka

Objednať si Dozvedieť sa viac

 

Zľavová karta OFFKARTA

Predstavuje univerzálny nástroj a spôsob ako čerpať a využívať zľavy alebo akcie u širokej skupiny obchodníkov a umožniť tak jednotlivcom ušetriť značné množstvo prostriedkov.

Zľavová karta

Objednať si Dozvedieť sa viac

 

Cafetéria - Čas vypnúť

Aby bola Cafetéria úspešná, musí napĺnať potreby zamestnávateľa ale aj zamestnanca. Sme tu pre Vás a Vašich zamestnancov, radi Vám poradíme ako optimalizovať celý systém zamestnaneckých benefitov !

Cafetéria

Dozvedieť sa viac